Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software

• εδώ είμαι κ γώ

Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα

Απαντήσεις σε αυτό το θέμα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

Δημοσίευση: 1 εδώ είμαι κ γώ Την / Το Τρι 22 Μαϊος 2012 - 7:40

jam

Senior Member

Επιστροφή στην κορυφή
    ευκαιρία να σας γράψω και γω κάποια πράγματα.
    Ονομάζομαι Δημήτρης και είμαι από την όμορφη πόλη της Θεσσαλονίκης (μπουγάτσα με τυρί,μπουγάτσα με κρέμα) :D
    Είμαι 27 χρονών και κάνω μεταπτυχιακό στο τμήμα πληροφορικής.Μόλις τελείωσω το μεταπτυχιακό μου θα φύγω στο εξωτερικό για ένα καλύτερο μέλλον.

Θα ήθελα να συγχαρώ τον σχεδιαστή της ιστοσελίδα έχει κάνει φανταστική-μοναδική άριστη και σούπερ ιστοσελίδα παρατηρόντας ότι όλα είναι φτιαγμένα από αυτών και όχι έτοιμα όπως έχουν όλες ή σχεδόν οι περισσότερες ιστοσελίδες και αυτό κάνει τη μεγάλη διαφορά να κολλάνε τα άτομα με την ομορφιά της σελίδας.
    Ομορφά όμως χωρίς θέματα δεν λέει έτσι λειπών θα αναφερθώ στα πολλάπλα και εξαιρετικά θέματα που έχετε στη σελίδα σας που μ'έχουν κάνει ώρες να κάθομαι να τα διαβάζω τα θέματα σας.

Πως σας βρήκα!
    Βρισκόμουν στη βιβλιοθήκη της σχολής μου περιμένοντας να καθήσω σε κάποιο υπολογιστή στα επόμενα λεπτά σηκώθηκε ένας/μια δεν θυμάμαι και κάθησα εγώ στον υπολογιστή.Ο συγκεκριμένος είχε αφήσει ανοιχτές όλες τις σελίδες που ήταν μέσα μέσα σ'αυτές τις σελίδες βρισκόταν και η δική σας κάθησα να τη δω σαν επισκέπτης κάποια λεπτά και διαπίστωσα ότι είναι κάτι το διαφορετικό δεν γράφω άλλα πράγματα είμαι σίγουρος θα τα έχετε ακούσει πάνω απο 100 φορές.
    20 λεπτά περίπου ήμουν επισκέπτης μέχρι να δω με τι ασχολείτε η ιστοσελίδα.Μόλις είδα σχεδόν όλες τις κατηγορίες και διαπιστωσα ότι η σελίδα ασχολείτε με τους υπολογιστές λέω εδώ είμαστε το αγαπημένο μου.Έχω μπει σε πολλές σελίδες που ασχολούνται με τους υπολογιστές καμία όμως δεν με κράτησε πάνω απο 2 μέρες μετά εξαφανιζόμουν από τις σελίδες.
    Θα ήθελα να ευχαριστήσω το μέλος που μου έδωσε την ευκαιρία να σας "γνωρίζω" μέσα από αυτό τον τρόπο.
    Ζητώ συγνώμη αν σας κούρασα θα ήθελα να γράψω και κάτι τελευταίο για να ευχαριστήσω κάποια παιδία που μέσα από αυτά έμαθα κάποια χρήσιμα πράγματα.Μπορεί να είμαι 27 χρονών δεν σημαίνει ποτέ ότι σταματάς να ενημερώνεσαι.

Ευχαριστώ τα παρακάτω μέλη

Το καιρό που είμαι μέλος είδα κάποια μέλη που χρειάζονται νομίζω κάποια συγχαρητήρια για αυτά που έχουν κάνει ο κάθε ένας με τη σειρά του

Πρώτα από όλα ευχαριστώ τον Παύλο όπως είδα είναι ο δημιοργός αυτού του "φανταστικού κόσμου".(όσοι δεν γνωρίζεται από ιστοσελίδες δεν θα μπορέσετε να καταλάβαιτε τι εννοώ ακριβώς κάποιοι θα τα βλέπουν απλά και ίδια αλλά δεν είναι έτσι όλα φαίνονται ότι είναι φτιαγμένα με μεράκι και όρεξη)

Στη συνέχεια θα ήθελα να ευχαριστήσω τον Σώτο για τους οδηγούς που έχει φτιάξει και να πω ιδιαίτερα τους οδηγούς που αφορούν τους servers δεν βρίσκεις εύκολα κάτι τέτοιο,τον constantino που έχει φτιάξει και αυτός κάτι ωραίους οδηγούς

Toν drunken που βάζει νέα τραγούδια και τα περισσότερα δεν τα είχα ακούσει.
    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
    Ευχαριστώ το μέλος kinder811 και vaggelis199 αισθάνομαι τυχερός που είμαι σε μια σελίδα που φτιάχνουν άτομα δικά τους προγράμματα και συγκεκριμένα τόσο ωραία θα τα δώ όλα με το καιρό

Έπειτα ευχαριστώ το μέλος vasilli.g για 2 λόγους πρώτα από όλα για τα υπέροχα κομμάτια που έχει βάλει στα τραγούδια και είναι η αγαπημένη μου μουσική χαίρομαι που βρήκα άτομο να ακούει τέτοια μουσική και ο επόμενος λόγος που μας ενημέρωνει για τις παγκόσμιες μέρες και το θέμα που έγραψε το ήξερες μέσα από αυτά τα θέματα έχω μάθει πολλά που δεν γνωρίζουμε και δεν ξεχνάω τα φοβερά θέματα στη κατηγορία παραφυσικά όπου εκεί ευχαριστώ και τον Μάνο που βάζει τόσο ψαγμένα θέματα.

Τέλος θα ευχαριστήσω τα κορίτσια που βλέπω τελεύταια τη Στρουμφίτα και τη Χριστίνα που ομορφαίνουν το φόρουμ με τα θεματά τους,τη christina για τα θέματα για τους φιλόζωους που βάζει και μπράβο της που το κάνει αυτό και τη Στρουμφίτα γιατί φαίνεται ψαγμένο άτομο συμφωνώ σε αρκετά από αυτά που γράφει και της βγάζω το [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] (καπέλο που λέμε)

Ζητάω συγνώμη αν ξέχασα κάποιον τόσο καιρό που είμαι εδώ μέσα μου φάνηκαν λίγο περισσότερο αυτά τα άτομα γιατί μέσα από αυτούς έχω μάθει κάποια πράγματα και θα ήθελα να το γράψω όσοι το δείτε καλώς όσοι πάλι δεν το δείτε δεν πειράζει θα ξέρετε όμως ότι όλοι εσείς έχετε κάνει αυτό το εξαιρετικό αποτέλεσμα και σας κάνει μοναδικούς στο είδος τους.

Με εκτίμηση και ήθος προς τη σελίδα σας και πρός όλους εσάς.Να συνεχίσετε να προσφέρετε και να μας ενημερώνετε με αυτό το τρόπο μαθαίνοντας μας νέα πράγματα.Η μόρφωση είναι σαν σφουγγάρι όλο θέλεις να το στραγγίζεις και να μαθαίνεις.

Σας ευχαριστώ και συγνώμη που σας κούρασα.

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Δημοσίευση: 2 Απ: εδώ είμαι κ γώ Την / Το Τρι 22 Μαϊος 2012 - 7:44

jam

Senior Member

Επιστροφή στην κορυφή
    πως είναι δυνατόν να ξεχάσω τον Τέοχχχ που έχω μάθει όλες τις ταινίες που θα κυκλοφορήσουν μελλοντικά στο σινεμά

Δημοσίευση: 3 Απ: εδώ είμαι κ γώ Την / Το Τρι 22 Μαϊος 2012 - 9:00

Θάλεια

Administrator

Επιστροφή στην κορυφή
    λοιπον μολις ειδα ολο αυτο που εγραψες λεω ωχ τι ειναι ολο αυτο Razzστη συνεχεια το διαβασα ολο και εμεινα με το στομα ανοιχτο για ολα αυτα που γραφεις.Ευχαριστουμε και εμεις για τα καλα σου λογια και σιγουρα το ατομο που σου εδειξε το φορουμ μας θα ειναι εδω μεσα και θα το διαβαζει ελπιζουμε να το δει :D

ο σεβασμος δεν γεννιεται μονος του αλλα κερδίζεται!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αίτηση για newsposters [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
    Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών https://www.thegreeksenergy.com/forum

Δημοσίευση: 4 Απ: εδώ είμαι κ γώ Την / Το Τρι 22 Μαϊος 2012 - 9:01

Cyclops

Senior Member

Επιστροφή στην κορυφή
    Εγώ συγκρατώ τη μπουγάτσα με κρέμα <3

Δημοσίευση: 5 Απ: εδώ είμαι κ γώ Την / Το Τρι 22 Μαϊος 2012 - 9:03

Θάλεια

Administrator

Επιστροφή στην κορυφή
    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] έγραψε:Εγώ συγκρατώ τη μπουγάτσα με κρέμα <3
    η μπουγατσα με τυρι δεν σου εμεινε? Razz

ο σεβασμος δεν γεννιεται μονος του αλλα κερδίζεται!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αίτηση για newsposters [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Δημοσίευση: 6 Απ: εδώ είμαι κ γώ Την / Το Τρι 22 Μαϊος 2012 - 9:04

Cyclops

Senior Member

Επιστροφή στην κορυφή
    χαχα όχι μόνο αυτή με κρέμα Razz

Δημοσίευση: 7 Απ: εδώ είμαι κ γώ Την / Το Τρι 22 Μαϊος 2012 - 9:05

Θάλεια

Administrator

Επιστροφή στην κορυφή
    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] έγραψε:χαχα όχι μόνο αυτή με κρέμα Razz

καλες ειναι και οι 2 :D

Δημοσίευση: 8 Απ: εδώ είμαι κ γώ Την / Το Τρι 22 Μαϊος 2012 - 9:06

Cyclops

Senior Member

Επιστροφή στην κορυφή
    Όντως ο καλός ο μύλος όλα τα αλέθει Wink

Δημοσίευση: 9 Απ: εδώ είμαι κ γώ Την / Το Τρι 22 Μαϊος 2012 - 9:47

atozak

Senior Member

Επιστροφή στην κορυφή
    και εγω με την σιρα μου να σε καλοσορισο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] αυτο που παθενις με τα θεματα (να καθεσε ορες να τα διαβαζης ) μου τηχενι πολες φορες και εμενα η καλη δουλια φενετε :D

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών https://www.thegreeksenergy.com

Δημοσίευση: 10 Απ: εδώ είμαι κ γώ Την / Το Τρι 22 Μαϊος 2012 - 11:11

[Dev]Halloween

Senior Member

Επιστροφή στην κορυφή
    :kalws irthes : no-spam :party --time: :party --time: :party --time:
    Οκ τα είπα όλα με τις εικόνες Razz ^^^

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών https://www.thegreeksenergy.com

Δημοσίευση: 11 Απ: εδώ είμαι κ γώ Την / Το Τρι 22 Μαϊος 2012 - 12:03

Βασίλης

Sport Team

Επιστροφή στην κορυφή
    καλώς ήρθες φίλε :D

Δημοσίευση: 12 Απ: εδώ είμαι κ γώ Την / Το Τρι 22 Μαϊος 2012 - 12:07

vagelis199

Games Team

Επιστροφή στην κορυφή
    Rolling Eyes

i7 6700k 4Ghz , MSI Krait Gaming 3X , 16gb Ram 2x8gb Kingston Hyper X DDR4 2400Mhz , GTX 1060 6gb , Windows 10 Pro

Τσέκαρε τα παιχνιδια μου. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
    Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://vango.games

Δημοσίευση: 13 Απ: εδώ είμαι κ γώ Την / Το Τρι 22 Μαϊος 2012 - 12:08

Θάλεια

Administrator

Επιστροφή στην κορυφή
    Βασιλη γραφει και για σενα :D

Δημοσίευση: 14 Απ: εδώ είμαι κ γώ Την / Το Τρι 22 Μαϊος 2012 - 12:11

Βασίλης

Sport Team

Επιστροφή στην κορυφή
    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] έγραψε:Βασιλη γραφει και για σενα :D

ναι το είδα :D

Δημοσίευση: 15 Απ: εδώ είμαι κ γώ Την / Το Τρι 22 Μαϊος 2012 - 13:13

Paulos

WebMaster

Επιστροφή στην κορυφή
    Tελικα δεν υπαρχουν μονο κακοι και ζηριαριδες....Σε ευχαριστουμε παρα πολυ!!!

Δημοσίευση: 16 Απ: εδώ είμαι κ γώ Την / Το Τρι 22 Μαϊος 2012 - 14:35

????????

Επισκέπτης

Επιστροφή στην κορυφή
    Καλως ηλθες στην παρεα μας..

Δημοσίευση: 17 Απ: εδώ είμαι κ γώ Την / Το Τρι 22 Μαϊος 2012 - 14:38

constantinos

Senior Member

Επιστροφή στην κορυφή
    Καλως ηλθες στην παρεα μας.. :D

Δημοσίευση: 18 Απ: εδώ είμαι κ γώ Την / Το Τρι 22 Μαϊος 2012 - 14:38

Θάλεια

Administrator

Επιστροφή στην κορυφή
    Σωτο και Κωνσταντινε δεν ξερω αν το διαβασατε ολο αυτο αλλα καντε το κοπο να το διαβασετε γραφει και για εσας κατι :D

Δημοσίευση: 19 Απ: εδώ είμαι κ γώ Την / Το Τρι 22 Μαϊος 2012 - 14:39

constantinos

Senior Member

Επιστροφή στην κορυφή
    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] έγραψε:Σωτο και Κωνσταντινε δεν ξερω αν το διαβασατε ολο αυτο αλλα καντε το κοπο να το διαβασετε γραφει και για εσας κατι :D

το είδα στρουμφιτα μου :D

Δημοσίευση: 20 Απ: εδώ είμαι κ γώ Την / Το Τρι 22 Μαϊος 2012 - 14:40

????????

Επισκέπτης

Επιστροφή στην κορυφή
    @stroymfita έγραψε:Σωτο και Κωνσταντινε δεν ξερω αν το διαβασατε ολο αυτο αλλα καντε το κοπο να το διαβασετε γραφει και για εσας κατι :D

Το διαβασα ολο..Και ευχαριστουμε το παλικαρι.. Razz

Δημοσίευση: 21 Απ: εδώ είμαι κ γώ Την / Το Τρι 22 Μαϊος 2012 - 16:20

Ιωάννα

Senior Member

Επιστροφή στην κορυφή
    ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ JAM ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!! :D

Δημοσίευση: 22 Απ: εδώ είμαι κ γώ Την / Το Τρι 22 Μαϊος 2012 - 16:53

Αγάπη

Senior Member

Επιστροφή στην κορυφή
    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Δημοσίευση: 23 Απ: εδώ είμαι κ γώ Την / Το Τετ 23 Μαϊος 2012 - 4:10

Aposb

Senior Member

Επιστροφή στην κορυφή
    Καλώς όρισες στην κοινότητα του TheGreeksEnergy, Σαλονικιέ. Εύχομαι καλή τύχη με το μεταπτυχιακό σου.

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://aposbar.wordpress.com/

Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα

Μοιραστείτε αυτό το θέμα

Url
    BBcode
    HTML

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης