Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software

Διαγωνισμός
Δώρο 3 άδειες για το Kaspersky Internet Security 2017 & 3 άδειες για το Safe Kids

• MINIONS (2015)

Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα

Απαντήσεις σε αυτό το θέμα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

Δημοσίευση: 1 Ανακοίνωση MINIONS (2015) Την / Το Κυρ 23 Αυγ 2015 - 19:35

*Teoxxx*

Global Moderator

Επιστροφή στην κορυφή
    MINIONS (2015)

Σκηνοθεσία:ΠΙΕΡ ΚΟΦΕΝ
    Σενάριο:ΜΠΡΑΪΑΝ ΛΙΝΤΣ
    Ηθοποιοί:ΣΑΝΤΡΑ ΜΠΟΥΛΟΚ, ΤΖΕΦΡΙ ΡΑΣ, ΣΤΙΒ ΚΟΥΓΚΑΝ, ΤΖΟΝ ΧΑΜ, MAΪΚΛ ΚΙΤΟΝ
    Διάρκεια: 90 λεπτά
    Πρεμιέρα:Πέμπτη, 24 Σεπτεμβρίου 2015
    Χρονολογία παραγωγής:2015
    Είδος ταινίας:ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
    Χώρα παραγωγής:ΑΜΕΡΙΚΗ
    Πηγή:TheGreeksEnergy.Com
    Συντάκτης Θεματος:Teoxxx

Ας απολαύσουμε την ξεκαρδιστική διαδρομή των σκανταλιάρικων, μικροσκοπικών ζιζανίων από την εποχή της δημιουργίας της Γης προς τη Νέα Υόρκη της δεκαετίας του '60 σε αναζήτηση νέου, δόλιου αφεντικού, μετά από, μεταξύ άλλων, τον Ναπολέοντα, το Δράκουλα, έναν Αιγύπτιο Φαραώ και τον φονικό δεινόσαυρο T-Rex.

Ένα μοναδικό ταξίδι στην Ιστορία, με τα MINIONS να υπηρετούν διάσημους «κακούς», κάνοντας κλασικά, αλλεπάλληλες γκάφες, ώσπου θα βρουν το μάστορά τους στο πρόσωπο της σατανικής Σκάρλετ. Όλα αυτά, βέβαια, μέχρι να βρεθεί ο Γκρου στο δρόμο τους.

"Το πρωτότυπο περιεχόμενο του TheGreeksEnergy είναι αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και εργασίας. Απαγορεύεται ρητά η μερική ή ολική αντιγραφή περιεχομένου, χωρίς την άδεια του υπευθύνου."

Μην γράφετε ανούσια μηνύματα του τύπου "ευχαριστώ" και περιμένετε να σας εμφανιστεί κάποιο link για download. Είμαστε τεχνολογικό φόρουμ και όχι παράνομη σελίδα. Δεν περιέχουμε τίποτα για download στην κατηγορία μιας και είναι μόνο για πληροφορίες περί της ταινίας και πότε θα κυκλοφορήσει. Βρίσκουμε για εσάς όλες τις νέες ταινίες που θα κυκλοφορήσουν στο σινεμά και τις μοιραζόμαστε μαζί σας. Τίποτα παραπάνω.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την *Teoxxx* στις Κυρ 4 Οκτ 2015 - 10:26, 1 φορά

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Δημοσίευση: 2 Ανακοίνωση Απ: MINIONS (2015) Την / Το Κυρ 23 Αυγ 2015 - 20:01

mastersakis

Senior Member

Επιστροφή στην κορυφή
    το είδα δεν είναι και τόσο καλό σαν τα πρώτα 2 ...αλλά βλέπετε ευχάριστα

Δημοσίευση: 3 Ανακοίνωση Απ: MINIONS (2015) Την / Το Τρι 25 Αυγ 2015 - 20:46

*Teoxxx*

Global Moderator

Επιστροφή στην κορυφή
    @mastersakis έγραψε:το είδα δεν είναι και τόσο καλό σαν τα πρώτα 2 ...αλλά βλέπετε ευχάριστα

την ειδα και εγω! και μου αρεσε παρα πολυ.

Δημοσίευση: 4 Ανακοίνωση Απ: MINIONS (2015) Την / Το Παρ 11 Σεπ 2015 - 19:42

*Teoxxx*

Global Moderator

Επιστροφή στην κορυφή
    Ελληνικο τρέιλερ...

Δημοσίευση: 5 Ανακοίνωση Απ: MINIONS (2015) Την / Το Παρ 11 Σεπ 2015 - 21:40

Θάλεια

Administrator

Επιστροφή στην κορυφή
    δεν την εχω δει αλλα την προηγουμενη την ειχα δει και μου αρεσε,

ο σεβασμος δεν γεννιεται μονος του αλλα κερδίζεται!! Wink

Αίτηση για newsposters ΕΔΩ
    Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://www.thegreeksenergy.com/forum

Δημοσίευση: 6 Ανακοίνωση Απ: MINIONS (2015) Την / Το Σαβ 12 Σεπ 2015 - 14:40

atozak

Senior Member

Επιστροφή στην κορυφή
    μου την κατεβασε ενας φιλος και την ειδα δεν ειταν αυτο που θα ελεγα wow!!!!!

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://www.thegreeksenergy.com

Δημοσίευση: 7 Ανακοίνωση Απ: MINIONS (2015) Την / Το Σαβ 12 Σεπ 2015 - 18:40

*Teoxxx*

Global Moderator

Επιστροφή στην κορυφή
    @atozak έγραψε:μου την κατεβασε ενας φιλος και την ειδα δεν ειταν αυτο που θα ελεγα wow!!!!!

καλησπερα αγγελε. αυτήν την στιγμή όλες οι αναλύσεις της ταινίας οπού είναι ανεβασμένες σε πειρατικά φόρουμ είναι από κάμερα και όλες χάλια σε εικόνα και ήχο εγώ απορώ πως βλέπετε έτσι ταινία... Shocked

Δημοσίευση: 8 Ανακοίνωση Απ: MINIONS (2015) Την / Το Σαβ 12 Σεπ 2015 - 18:47

atozak

Senior Member

Επιστροφή στην κορυφή
    @*Teoxxx* έγραψε:
    @atozak έγραψε:μου την κατεβασε ενας φιλος και την ειδα δεν ειταν αυτο που θα ελεγα wow!!!!!

καλησπερα αγγελε. αυτήν την στιγμή όλες οι αναλύσεις της ταινίας οπού είναι ανεβασμένες σε πειρατικά φόρουμ είναι από κάμερα και όλες χάλια σε εικόνα και ήχο εγώ απορώ πως βλέπετε έτσι ταινία... Shocked

αυτο μου θημηζη μια φορα που πιρα απο μαυτο 2 ταινιες που επεζαν ακομα στον σινεμα ( η μια ειταν με καμερα και δεν ειχε ιχο :kokkinikarta:. η αλλη "επερνε" απο καμερα την οθονι υπο γονια :kokkinikarta:  οποτε καταλαβενης )εκτοτε της περνο ( οσες με ενδιαφερουν βεβεα ) απο video club και εχω τα προγραμματα να της κανο δικες μου  cheers cheers και ειταν καλα εππφαντασιας εργα  Sad με 5€ ανα dvd  :kokkinikarta:

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://www.thegreeksenergy.com

Δημοσίευση: 9 Ανακοίνωση Απ: MINIONS (2015) Την / Το Κυρ 4 Οκτ 2015 - 10:27

*Teoxxx*

Global Moderator

Επιστροφή στην κορυφή
    :update:

Δημοσίευση: 10 Ανακοίνωση Απ: MINIONS (2015) Την / Το Κυρ 4 Οκτ 2015 - 12:27

Christina

Global Moderator

Επιστροφή στην κορυφή
    θελω να τη δω

Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα

Μοιραστείτε αυτό το θέμα

Url
    BBcode
    HTML

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης