Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software

Διαγωνισμός
Δώρο 3 άδειες για το Kaspersky Internet Security 2017 & 3 άδειες για το Safe Kids

• ANNABELLE 2 (2014)

Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα

Απαντήσεις σε αυτό το θέμα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

Δημοσίευση: 1 ANNABELLE 2 (2014) Την / Το Δευ 08 Σεπ 2014, 20:46

*Teoxxx*

Global Moderator

Επιστροφή στην κορυφή
    ANNABELLE 2 (2014)

Σκηνοθεσία: ΤΖΟΝ Ρ. ΛΕΟΝΕΤΙ
    Σενάριο: ΓΚΑΡΙ ΝΤΟΜΠΕΡΜΑΝ
    Ηθοποιοί: ΓΟΥΟΡΝΤ ΧΟΡΤΟΝ, ΑΛΦΡΕΝΤ ΓΟΥΝΤΑΡΝΤ, ΕΡΙΚ ΛΑΝΤΙΝ, ΑΝΑΜΠΕΛ ΓΟΥΟΛΙΣ
    Διάρκεια:     120 λεπτά
    Πρεμιέρα: Πέμπτη, 16 Οκτωβρίου 2014
    Χρονολογία παραγωγής: 2014
    Είδος ταινίας: ΘΡΙΛΕΡ
    Χώρα παραγωγής: ΗΠΑ
    Πηγή:TheGreeksEnergy.Com
    Συντάκτης Θεματος:Teoxxx

Πριν από ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ, ήταν η Annabelle!

Η όμορφη, vintage κούκλα που επιλέγει να κάνει δώρο ο Τζον Φορμ στην έγκυο γυναίκα του, Μία, μοιάζει να είναι ιδανική. Η χαρά της Μία για την κούκλα Annabelle δεν θα κρατήσει για πολύ όμως… Σύντομα, το ζευγάρι θα δεχτεί μία βίαιη επίθεση από μια ομάδα σατανιστών. Φεύγοντας, οι σατανιστές δεν αφήνουν πίσω τους μόνο αίμα και τρόμο, αλλά και μία δαιμονισμένη Annabelle, η οποία θα διαταράξει τα πνεύματα για τα καλά…!
    Η δαιμονισμένη κούκλα που μας “έκοψε την ανάσα” στην ταινία ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ επιστρέφει, σε σκηνοθεσία του Τζον Λεονέτι, πιο τρομακτική από πoτέ! Η ταινία ANNABELLE ένα υπερφυσικό θρίλερ για τους λάτρεις του είδους, αποτελεί το spin-off της μεγάλης εισπρακτικής επιτυχίας του Τζέιμς Γουάν, ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ. Στο ρόλο της Μία, η γοητευτική Άναμπελ Γουόλις (X-MEN: Η ΠΡΩΤΗ ΓΕΝΙΑ), και στο ρόλο του Τζον, ο Γουόρντ Χόρτον (Ο ΛΥΚΟΣ ΤΗΣ WALL STREET).

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΘΕΜΑΤΟΣ...!

"Το πρωτότυπο περιεχόμενο του TheGreeksEnergy είναι αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και εργασίας. Απαγορεύεται ρητά η μερική ή ολική αντιγραφή περιεχομένου, χωρίς την άδεια του υπευθύνου."

Μην γράφετε ανούσια μηνύματα του τύπου "ευχαριστώ" και περιμένετε να σας εμφανιστεί κάποιο link για download. Είμαστε τεχνολογικό φόρουμ και όχι παράνομη σελίδα. Δεν περιέχουμε τίποτα για download στην κατηγορία μιας και είναι μόνο για πληροφορίες περί της ταινίας και πότε θα κυκλοφορήσει. Βρίσκουμε για εσάς όλες τις νέες ταινίες που θα κυκλοφορήσουν στο σινεμά και τις μοιραζόμαστε μαζί σας. Τίποτα παραπάνω.

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Δημοσίευση: 2 Απ: ANNABELLE 2 (2014) Την / Το Δευ 08 Σεπ 2014, 20:48

*Teoxxx*

Global Moderator

Επιστροφή στην κορυφή
    εδώ είμαστε :ta epatha:

Δημοσίευση: 3 Απ: ANNABELLE 2 (2014) Την / Το Δευ 08 Σεπ 2014, 22:31

stavrello

Member

Επιστροφή στην κορυφή
    Μια που μου αρεσουν τα θριλερ και μια προταση απο μενα. Δεν εχει κυκλοφορισει επομενως δεν μπορω να πω αποψη απλα το ειδα και ειπα αν θελετε να κανετε μια αναφορα.

Δημοσίευση: 4 Απ: ANNABELLE 2 (2014) Την / Το Δευ 08 Σεπ 2014, 22:35

Paulos

WebMaster

Επιστροφή στην κορυφή
    @stavrello έγραψε:Μια που μου αρεσουν τα θριλερ και μια προταση απο μενα. Δεν εχει κυκλοφορισει επομενως δεν μπορω να πω αποψη απλα το ειδα και ειπα αν θελετε να κανετε μια αναφορα.

Μπορείς να μας προτείνεις εδώ.

Δημοσίευση: 5 Απ: ANNABELLE 2 (2014) Την / Το Δευ 08 Σεπ 2014, 22:48

Βασίλης

Sport Team

Επιστροφή στην κορυφή
    καλή φένεται ευχαριστούμε για την ενημέρωση Τεό

Δημοσίευση: 6 Απ: ANNABELLE 2 (2014) Την / Το Κυρ 12 Οκτ 2014, 19:01

*Teoxxx*

Global Moderator

Επιστροφή στην κορυφή
    NEW TRAILER

Δημοσίευση: 7 Απ: ANNABELLE 2 (2014) Την / Το Δευ 10 Αυγ 2015, 13:44

atozak

Senior Member

Επιστροφή στην κορυφή
    τεο θελω οταν το δις να μου στηλης ( σε ΠΜ) που θα βρο τετια επισοδια με Greek Subs) οπος το arrow......annabelle1.2 κλπ να κατεβασω και να το στο pc μου ευχαριστω

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://www.thegreeksenergy.com

Δημοσίευση: 8 Απ: ANNABELLE 2 (2014) Την / Το Δευ 10 Αυγ 2015, 15:19

Θάλεια

Administrator

Επιστροφή στην κορυφή
    @atozak έγραψε:τεο θελω οταν το δις να μου στηλης ( σε ΠΜ) που θα βρο τετια επισοδια με Greek Subs) οπος το arrow......annabelle1.2 κλπ να κατεβασω και να το στο pc μου ευχαριστω

@atozak η ταινία ειναι πολύ καλή την εχω δει στη σινεμα περσυ και ήταν σειρά απο την ταινια το καλεσμα.Αν σου αρεσουν τα θριλερ αξιζει να τη δεις.

ο σεβασμος δεν γεννιεται μονος του αλλα κερδίζεται!! Wink

Αίτηση για newsposters ΕΔΩ
    Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://www.thegreeksenergy.com/forum

Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα

Μοιραστείτε αυτό το θέμα

Url
    BBcode
    HTML

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης