Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software

Διαγωνισμός
Δώρο 3 άδειες για το Kaspersky Internet Security 2017 & 3 άδειες για το Safe Kids

• Need for Speed (2014)

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα

Απαντήσεις σε αυτό το θέμα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]  

Δημοσίευση: 1 Ανακοίνωση Need for Speed (2014) Την / Το Δευ 21 Οκτ 2013 - 21:48

*Teoxxx*

Global Moderator

Επιστροφή στην κορυφή
    Need for Speed (2014)

Διανομέας: Buena Vista
    Ημερομηνία κυκλοφορίας 14 Μάρτη του 2014
    Πρωταγωνιστούν: Aaron Paul, Imogen Poots, Μάικλ Κίτον, Kid Cudi, Dakota Johnson, και Dominic Cooper
    Σκηνοθεσία: Scott Waugh
    Παράγεται από: John Gatins, Patrick O'Brien και Mark Sourian
    Συγγραφέας: Γιώργος Gatins, John Gatins, και ο Γιώργος Nolfi
    Πηγή:TheGreeksEnergy.Com
    Συντάκτης Θεματος:Teoxxx

H Dreamworks ανακοίνωσε επίσημα τη νέα ταινία με αυτοκίνητα που έρχεται να εκθρονίσει το Fast and Furious. Το Need for Speed, μία ταινία βασισμένη στο ομώνυμο βιντεοπαιχνίδι έρχεται το 2014 να ανατρέψει όσα ξέρατε για την οδήγηση.
    Πρωταγωνιστές θα είναι οι Ααρον Πολ από τη σειρά «Breaking Bad», η Ιμοτζεν Πουτς απο το «V for Vendetta» και o Ντομινικ Κούπερ που έπαιζε τον Χάουαρντ Σταρκ (ναι, τον πατέρα του Iron Man) στο «Captain America: The First Avenger».

Στην ταινία Need for Speed, η Electronic Arts (που υπογράφει και το βιντεοπαιχνίδι) υπόσχεται κορυφαία αυτοκίνητα, επικά κυνηγητά και καταιγιστική δράση, μία γεύση από την οποία μπορείτε να πάρετε στο βίντεο από τα γυρίσματα που ακολουθεί.:\\katwkatw: 

Η υπόθεση της ταινίας περιστρέφεται γύρω από τον Τόμπι (Ααρον Πολ) έναν street racer, ο οποίος έχει μόλις βγει από τη φυλακή, στην οποία βρέθηκε για ένα έγκλημα που δεν διέπραξε εξαιτίας μίας δικαστικής πλάνης που του έστησε ένας πλούσιος συνεργάτης του.Ο Τόμπι δηλώνει συμμετοχή στον αγώνα αυτοκινήτων της πολιτείας και ο πρώην συνεργάτης του ποντάρει ένα τεράστιο ποσό πάνω στον Τόμπι, πιστεύοντας ότι θα κερδίσει, ωστόσο ο αγώνας θα έχει απρόβλεπτη εξέλιξη.

Need for Speed (2014)

το θέμα προσφέρετε καθαρά για ενημέρωση και όχι για download! δεν υπάρχει κανένα λινκ για κατέβασμα στο φόρουμ.το μόνο που μπορείτε να κάνετε είναι να πείτε ένα ευχαριστώ, η να αφήσετε σχόλιο για το θέμα...!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την *Teoxxx* στις Σαβ 16 Απρ 2016 - 20:31, 6 φορές συνολικά

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Δημοσίευση: 2 Ανακοίνωση Απ: Need for Speed (2014) Την / Το Τρι 22 Οκτ 2013 - 8:52

*Teoxxx*

Global Moderator

Επιστροφή στην κορυφή
    μου θυμιζει λιγο το fast and furious!
    αντε να δουμε τη ταινια θα ειναι το μαρτιο!

Δημοσίευση: 3 Ανακοίνωση Απ: Need for Speed (2014) Την / Το Τρι 22 Οκτ 2013 - 10:12

atozak

Senior Member

Επιστροφή στην κορυφή
    καποτε ειμουν πολη τρελαμενος με αυτο το παιχνιδηWink .. σε σιμιο να αφηνο τα αλα αμαξια να κανουν 5-6 γυρους μετα να ξεκιναο να τους περναο ολους και να ειμαι προτος  ( η το πολη 2ρος) cheers  τορα εχο κατι χρονια να το παιξωWink

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://www.thegreeksenergy.com

Δημοσίευση: 4 Ανακοίνωση Απ: Need for Speed (2014) Την / Το Τρι 22 Οκτ 2013 - 17:41

*Teoxxx*

Global Moderator

Επιστροφή στην κορυφή
    @atozak έγραψε:καποτε ειμουν πολη τρελαμενος με αυτο το παιχνιδηWink .. σε σιμιο να αφηνο τα αλα αμαξια να κανουν 5-6 γυρους μετα να ξεκιναο να τους περναο ολους και να ειμαι προτος  ( η το πολη 2ρος) cheers  τορα εχο κατι χρονια να το παιξωWink
    εγώ φίλε μου άγγελε είμαι επιφυλακτικός για την συγκεκριμένη ταινία! αν δεν παίζει ο Vin Diesel, η ο Jason Statham δεν λέει...Wink 
    υπομονή μέχρι τον Μάρτιο για να την δούμε!Razz

Δημοσίευση: 5 Ανακοίνωση Απ: Need for Speed (2014) Την / Το Τρι 22 Οκτ 2013 - 18:14

atozak

Senior Member

Επιστροφή στην κορυφή
    ομολογο πος η μονι ταινια τετιου ιδους που ειδα ειταν το fast and furius και μαρεσε πολη .......τορα να σουμε και το mfsτη λεη Wink

Δημοσίευση: 6 Ανακοίνωση Απ: Need for Speed (2014) Την / Το Τρι 22 Οκτ 2013 - 19:17

*Teoxxx*

Global Moderator

Επιστροφή στην κορυφή
    @atozak έγραψε:ομολογο πος η μονι ταινια τετιου ιδους που ειδα ειταν το fast and furius και μαρεσε πολη .......τορα να σουμε και το mfsτη λεη Wink
    παρα πολυ σωστος σε αφτο που λες! συμφωνω μαζι σου.

Δημοσίευση: 7 Ανακοίνωση Απ: Need for Speed (2014) Την / Το Τρι 22 Οκτ 2013 - 20:36

aimilios

Senior Member

Επιστροφή στην κορυφή
    Shocked Γουστάρω Δράση!!!!!!!!!:good3:

Δημοσίευση: 8 Ανακοίνωση Απ: Need for Speed (2014) Την / Το Τρι 22 Οκτ 2013 - 20:40

Mix4lis

Moderator

Επιστροφή στην κορυφή
    Με ή χωρίς Vin Diesel, ένα είναι το need for speed... Πολύ καλή θα είναι!

- Κοιτάξτε προσεκτικά τους κανόνες
    - Απαγορεύεται η αναδημοσίευση άρθρων του φόρουμ χωρίς να αναφερθεί πηγή!
    - Ζητούνται αρθρογράφοι
    - Απαγορεύονται τα Greeklish σε όλα τα τμήματα του φόρουμ! Γράφετε μόνο Ελληνικά!
    Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://www.thegreeksenergy.com/

Δημοσίευση: 9 Ανακοίνωση Απ: Need for Speed (2014) Την / Το Τετ 30 Οκτ 2013 - 22:08

*Teoxxx*

Global Moderator

Επιστροφή στην κορυφή
    :update:

Δημοσίευση: 10 Ανακοίνωση Απ: Need for Speed (2014) Την / Το Τετ 30 Οκτ 2013 - 22:11

Mix4lis

Moderator

Επιστροφή στην κορυφή
    Κουκλί το θέμα!!

- Κοιτάξτε προσεκτικά τους κανόνες
    - Απαγορεύεται η αναδημοσίευση άρθρων του φόρουμ χωρίς να αναφερθεί πηγή!
    - Ζητούνται αρθρογράφοι
    - Απαγορεύονται τα Greeklish σε όλα τα τμήματα του φόρουμ! Γράφετε μόνο Ελληνικά!
    Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://www.thegreeksenergy.com/

Δημοσίευση: 11 Ανακοίνωση Απ: Need for Speed (2014) Την / Το Τετ 30 Οκτ 2013 - 22:13

*Teoxxx*

Global Moderator

Επιστροφή στην κορυφή
    @Mix4lis έγραψε:Κουκλί το θέμα!!
    :thn-k:

Δημοσίευση: 12 Ανακοίνωση Απ: Need for Speed (2014) Την / Το Παρ 1 Νοε 2013 - 20:03

*Teoxxx*

Global Moderator

Επιστροφή στην κορυφή

Δημοσίευση: 13 Ανακοίνωση Απ: Need for Speed (2014) Την / Το Δευ 18 Νοε 2013 - 22:18

Paulos

WebMaster

Επιστροφή στην κορυφή
    Νέο τρέιλερ

Δημοσίευση: 14 Ανακοίνωση Απ: Need for Speed (2014) Την / Το Τετ 20 Νοε 2013 - 16:14

Paulos

WebMaster

Επιστροφή στην κορυφή
    Νέο τρέιλερ

Δημοσίευση: 15 Ανακοίνωση Απ: Need for Speed (2014) Την / Το Δευ 3 Φεβ 2014 - 19:57

Paulos

WebMaster

Επιστροφή στην κορυφή
    Νέο τρέιλερ

Δημοσίευση: 16 Ανακοίνωση Απ: Need for Speed (2014) Την / Το Δευ 24 Φεβ 2014 - 19:06

*Teoxxx*

Global Moderator

Επιστροφή στην κορυφή
    Πρεμιέρα:Πέμπτη, 20 Μαρτίου 2014 Ελλαδα!

Δημοσίευση: 17 Ανακοίνωση Απ: Need for Speed (2014) Την / Το Δευ 24 Φεβ 2014 - 21:12

constantinos

Senior Member

Επιστροφή στην κορυφή
    Για κυπρο ποτε θα ειναι η πρεμιερα?

Δημοσίευση: 18 Ανακοίνωση Απ: Need for Speed (2014) Την / Το Δευ 24 Φεβ 2014 - 21:18

constantinos

Senior Member

Επιστροφή στην κορυφή
    μου θυμίζει  το Fust and furious άλλα τέλος παντο!!

Δημοσίευση: 19 Ανακοίνωση Απ: Need for Speed (2014) Την / Το Τρι 30 Δεκ 2014 - 18:51

*Teoxxx*

Global Moderator

Επιστροφή στην κορυφή
    η μεγαλύτερη βλακεία που έχω δει ποτέ μου! μόνο τα αυτοκίνητα άξιζαν όλα τα άλλα μηδέν σαν ταινία

Δημοσίευση: 20 Ανακοίνωση Απ: Need for Speed (2014) Την / Το Τρι 30 Δεκ 2014 - 21:12

atozak

Senior Member

Επιστροφή στην κορυφή
    @*Teoxxx* έγραψε:η μεγαλύτερη βλακεία που έχω δει ποτέ μου! μόνο τα αυτοκίνητα άξιζαν όλα τα άλλα μηδέν σαν ταινία

ομολογο οτη μεχρει τορα δεν την εχο δη την ταινια υπαρχη στα video club να την νικιασο??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Δημοσίευση: 21 Ανακοίνωση Απ: Need for Speed (2014) Την / Το Τρι 30 Δεκ 2014 - 21:16

*Teoxxx*

Global Moderator

Επιστροφή στην κορυφή
    @atozak έγραψε:
    @*Teoxxx* έγραψε:η μεγαλύτερη βλακεία που έχω δει ποτέ μου! μόνο τα αυτοκίνητα άξιζαν όλα τα άλλα μηδέν σαν ταινία

ομολογο οτη μεχρει τορα δεν την εχο δη την ταινια υπαρχη στα video club να την νικιασο??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

να μην την δεις! θα κλαψεις τα λεφτα σου!

Δημοσίευση: 22 Ανακοίνωση Απ: Need for Speed (2014) Την / Το Τρι 30 Δεκ 2014 - 21:26

constantinos

Senior Member

Επιστροφή στην κορυφή
    πως τους  ήρθε αυτή η βλακεία  και έκαναν το need for speed ταινία. έλεος. Προσωπικά δεν θα έμπαινα καν στον κόπο να την νοικιάσω την συγκεκριμένη ταινία. υπάρχουν καλύτερες ταινίες για να νοικιάσεις και να δεις ατοζακ!

Δημοσίευση: 23 Ανακοίνωση Απ: Need for Speed (2014) Την / Το Τρι 30 Δεκ 2014 - 21:33

atozak

Senior Member

Επιστροφή στην κορυφή
    @constantinos έγραψε:πως τους  ήρθε αυτή η βλακεία  και έκαναν το need for speed ταινία. έλεος. Προσωπικά δεν θα έμπαινα καν στον κόπο να την νοικιάσω την συγκεκριμένη ταινία. υπάρχουν καλύτερες ταινίες για να νοικιάσεις και να δεις ατοζακ!

αν δεν δο δεν μπορο να κρινω . το πολη πολη να πο οτι ειταν χαμενα 2€ που κανη στο κλαμπ και οχι 8 η 10€ που εχει στο σινεμα

Δημοσίευση: 24 Ανακοίνωση Απ: Need for Speed (2014) Την / Το Τετ 31 Δεκ 2014 - 18:45

*Teoxxx*

Global Moderator

Επιστροφή στην κορυφή
    @atozak έγραψε:
    @constantinos έγραψε:πως τους  ήρθε αυτή η βλακεία  και έκαναν το need for speed ταινία. έλεος. Προσωπικά δεν θα έμπαινα καν στον κόπο να την νοικιάσω την συγκεκριμένη ταινία. υπάρχουν καλύτερες ταινίες για να νοικιάσεις και να δεις ατοζακ!

αν δεν δο δεν μπορο να κρινω . το πολη πολη να πο οτι ειταν χαμενα 2€ που κανη στο κλαμπ και οχι 8 η 10€ που εχει στο σινεμα

αγγελε για την συγκεκριμενη ταινια ουτε 2ευρω δεν αξίζει! πολυ χαλια. ταινια.

Δημοσίευση: 25 Ανακοίνωση Απ: Need for Speed (2014) Την / Το Σαβ 16 Απρ 2016 - 17:20

atozak

Senior Member

Επιστροφή στην κορυφή
    την παρασκευή που μας πέρασε είχε το need for speed  στο star το είδα η σκηνή που μου άρεσε πολύ ήταν που το ελικόπτερο σήκωνε το αμάξι ( όσοι είδαν την ταινία ξέρουν) μου θύμισε στο fast and furius ( τελευταίο) όταν τα αυτοκίνητα πήδαγαν από το ένα κτίριο στο άλω όσοι είδαν την ταινία ξέρουν μπορώ να πω ότι μου άρεσε αλλά πιο πολύ το fast and furius πάντως καλή ήταν και όχι για πέταμα

Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα

Μοιραστείτε αυτό το θέμα

Url
    BBcode
    HTML

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης