Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software

Διαγωνισμός
Δώρο 3 άδειες για το Kaspersky Internet Security 2017 & 3 άδειες για το Safe Kids

• Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

» Πληροφορίες θέματος

• Ξεκίνησε από: Paulos
    • Aναρτήθηκε στις: 02/05/2013
    • Τίτλος θέματος: Diyusof Antivirus 2014 4.0.0.17

• Έχει επεξεργασθεί από τον/την Paulos στις Σαβ 3 Μαϊος 2014 - 18:43, 9 φορές συνολικά

» Τυχαία θέματα

Φόρτωση...

Diyusof Antivirus 2014 4.0.0.17

Ξεκίνησε από: Paulos, αναρτήθηκε στις 02/05/2013

:Πληροφορίες Θέ

Συντάκτης άρθρου - thegreeksenergy.com

To Diyusof Antivirus είναι μια ελαφριά εφαρμογή που έχει σχεδιαστεί ειδικά για να σας βοηθήσει να εξασφαλίσει το σύστημά σας και να αφαιρέσετε ιούς που μπορεί να μολύνoυν τον υπολογιστή σας.

:Απαιτήσεις Συσ

:windowsos8:

:Κατεβάστε τώρα :Κρυφό Περιεχόμ

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Paulos στις Σαβ 3 Μαϊος 2014 - 18:43, 9 φορές συνολικά

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Δημοσίευση Την / Το Σαβ 1 Ιουν 2013 - 21:50 από fastrider2006

Άγνωστο γενικά Antivirus... Μάλλιστα το θεωρούσα και νομίζω πως ακόμη το θεωρώ εκτός συναγωνισμού με ESET Smart Security, Avast, Kaspersky κτλ κτλ...

Δημοσίευση Την / Το Σαβ 1 Ιουν 2013 - 21:53 από Paulos

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] έγραψε:Άγνωστο γενικά Antivirus... Μάλλιστα το θεωρούσα και νομίζω πως ακόμη το θεωρώ εκτός συναγωνισμού με ESET Smart Security, Avast, Kaspersky κτλ κτλ...

Ειναι freeware και νεο...Δεν το εχω δοκιμασει αλλα μπορει να κανει μια χαρα την δουλεια του...

Δημοσίευση Την / Το Σαβ 1 Ιουν 2013 - 22:09 από fastrider2006

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] έγραψε:Ειναι freeware και νεο...Δεν το εχω δοκιμασει αλλα μπορει να κανει μια χαρα την δουλεια του...

Ούτε κι εγώ το έχω δοκιμάσει, αλλά σίγουρα θα λειτουργεί πιστεύω !

Δημοσίευση Την / Το Σαβ 1 Ιουν 2013 - 22:11 από Paulos

Υπαρχουν αρκετα νεα προγραμματα που κανουν μια χαρα την δουλεια τους, και σιγουρα πιο καλα απο σπασμενα antivirus, γιατι δεν νομιζω καθε χρονο να αγοραζεις νεο...

Δημοσίευση Την / Το Σαβ 1 Ιουν 2013 - 22:25 από fastrider2006

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] έγραψε:
      [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] έγραψε:Υπαρχουν αρκετα νεα προγραμματα που κανουν μια χαρα την δουλεια τους, και σιγουρα πιο καλα απο σπασμενα antivirus, γιατι δεν νομιζω καθε χρονο να αγοραζεις νεο...

Εγώ μιλώντας ειλικρινά το antivirus μου το αγοράζω. Κάθε 3 χρόνια. Έχω το ESET Smart Security που δίνει τρεις άδειες..!

Βέβαια είναι το μόνο πρόγραμμα που αγοράζω... :xaxaxa:

Δημοσίευση Την / Το Σαβ 1 Ιουν 2013 - 22:27 από Paulos

Εΐσαι σπανια περιπτωση και μπραβο σου..Μονο καλο κανεις στο συστημα σου...Βεβαια μετα πατε στο λειτουργικο...

Δημοσίευση Την / Το Σαβ 1 Ιουν 2013 - 22:31 από fastrider2006

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] έγραψε:Εΐσαι σπανια περιπτωση και μπραβο σου..Μονο καλο κανεις στο συστημα σου...

Ναι το πιστεύω, αλλά θεωρώ πως τουλάχιστον το Antivirus αξίζει να το αγοράζεις. Άλλωστε ετσι κάνεις και καλό στην εταιρία... Τώρα να σου πω την αλήθεια «δεν σηκώνω» να αγοράζω κάθε πρόγραμμα, οπότε καταλαβαίνεις πως χρησιμοποιώ και άλλες μεθόδους.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] έγραψε:Βεβαια μετα πατε στο λειτουργικο...

Δεν κατάλαβα τι εννοείς εδώ να σου πω την αλήθεια.

Δημοσίευση Την / Το Σαβ 1 Ιουν 2013 - 22:46 από Paulos

Να μην ειναι σπασμενο και αυτο...Αλλα πολλα ζηταω...

Δημοσίευση Την / Το Σαβ 1 Ιουν 2013 - 22:51 από fastrider2006

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] έγραψε:Να μην ειναι σπασμενο και αυτο...Αλλα πολλα ζηταω...

Ναι να σου πω την αλήθεια... Κάποια στιγμή είχα αλλάξει σε Linux για να είμαι νόμιμος αλλά κακά τα ψέματα η προχωρημένη χρήση και τα εξειδικευμένα προγράμματα που είχα στα Windows με έκαναν να επιστρέψω πίσω σε χρόνο μηδέν ! Αν είχα την οικονομική άνεση για όλα πιστευω πως θα αγόραζα τις εφαρμογές. Αλλά στην παρούσα περίοδο που διανύουμε θα έλεγα πως είναι αδύνατο με τις τιμές που κοστολογούν τα προγράμματα. Δεν κατακρίνω τις περισσότερες τιμές διότι ο κόπος είναι κόπος και πρέπει να αμιφθεί... Αλλά και οι προγραμματιστές θα πρέπει να καταλάβουν κι εμάς τους χρήστες πιστεύω..!

Δημοσίευση Την / Το Σαβ 1 Ιουν 2013 - 22:55 από Paulos

Kαλα σιγουρα σε αυτο εχεις απολυτο δικιο , το εχουμε αναφερει αρκετες φορες για τις τιμες των εφαρμογων...Οσο για linux σιγουρα δεν θα εχεις κανενα θεμα με ιους κτλ αλλα ειναι αυτο που λες..Παντος στο διαδικτυο υπαρχουν καλες τιμουλες για ολα αυτα που συζηταμε...πχ...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Δημοσίευση Την / Το Σαβ 1 Ιουν 2013 - 23:01 από fastrider2006

Ναι όντως φίλε Παύλο !!! Εντωμεταξύ είναι το μόνο που δεν θα σκεφτόμουν να αγοράσω από e-bay/amazon... Ίσως στο μέλλον να προβώ σε τέτοιες αγορές. Ευχαριστώ για την επισήμανση. h123

Δημοσίευση Την / Το Δευ 3 Ιουν 2013 - 13:13 από atozak

Δημοσίευση Την / Το Σαβ 3 Μαϊος 2014 - 18:43 από Paulos

:update: 

Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα

Μοιραστείτε αυτό το θέμα

Url
      BBcode
      HTML

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης