• Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2

Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]  

AVG Anti-Virus Free Edition 2014 Ver: 14.0 Build 4716a7754, αναρτήθηκε στις 09/05/2012

Επισκέπτης

Επισκέπτης

Το ΑVG ειναι ενα απο τα πιο γνωστα Antivirus που κυκλοφορουν στο διαδικτυο και ειναι εντελως δωρεαν.Είναι ιδιαίτερα εύχρηστο, κάνει συνεχώς update για νέους ιούς και παρέχει προστασία σε αρχεία και email.

Δημοσίευση στό Ιανουάριος 10th 2013, 22:19 από *Teoxxx*

Βασίλης έγραψε:και το avg είναι πολύ καλό,το χρησιμοποιώ χρόνια και δεν είχα κανένα πρόβλημα

θέλεις να σε στύλο ένα σύνδεσμο για να μπεις κάπου και να δεις αν δουλεύει το avg
    θα πάρεις το pc σου στα χέρια με αυτο το avg Razz

Δημοσίευση στό Ιανουάριος 10th 2013, 22:21 από Βασίλης

είναι τσεκαρισμένο το πρόγραμμα αντέχει...

Δημοσίευση στό Ιανουάριος 10th 2013, 22:24 από *Teoxxx*

Βασίλης έγραψε:είναι τσεκαρισμένο το πρόγραμμα αντέχει...

άσε τα έχω φάει στην μάπα τόσα χρόνια
    εγώ εκεί που μπαίνω μπαίνω η με linux η με Essentials δεν το αγγίζει τίποτα το pc!

Δημοσίευση στό Ιανουάριος 11th 2013, 16:59 από atozak (Συνδεδεμένος)

*Teoxxx* έγραψε:
    Βασίλης έγραψε:και το avg είναι πολύ καλό,το χρησιμοποιώ χρόνια και δεν είχα κανένα πρόβλημα

θέλεις να σε στύλο ένα σύνδεσμο για να μπεις κάπου και να δεις αν δουλεύει το avg
    θα πάρεις το pc σου στα χέρια με αυτο το avg Razz

τεο αυτο το λινκ που λες δουλεβι με το avast????

Δημοσίευση στό Ιούνιος 10th 2013, 18:05 από Paulos

Ευχαριστώ πολύ

Ειναι μακραν το χειροτερο που υπαρχει για δωρεαν!Ειμαι τεχνικος υπολογιστων και μου εχουν ερθει απειροι υπολογιστες με ιους μεσα και ειχαν αυτο!Χιλιες φορες το Avast ή το Security Essentials της Microsoft!Μακρυα!!!

Nocturnius έγραψε:Ειναι μακραν το χειροτερο που υπαρχει για δωρεαν!Ειμαι τεχνικος υπολογιστων και μου εχουν ερθει απειροι υπολογιστες με ιους μεσα και ειχαν αυτο!Χιλιες φορες το Avast ή το Security Essentials της Microsoft!Μακρυα!!!

Το χρησιμοποιουν αρκετοι και εχουν πει οτι ειναι πολυ καλο,Αναλογα αν μπεις σε ποιες σελιδες μπορει να μπει καποιος και να κολλησει ιο.Οποιο και να εχει ανετα μπορει να κολλησει.

Δημοσίευση στό Ιούνιος 25th 2013, 16:39 από atozak (Συνδεδεμένος)

*Teoxxx* έγραψε:όλα αυτά που είναι δωρεάν είναι μάπα το μοναδικό πρόγραμμα που είναι δωρεάν και κάνει δουλιά είναι μόνο Microsoft Security Essentials αρκεί να είναι γνήσια τα Windows!

εροτιση αν δεν εχεις original windows (οπος λες )δεν μπορεις να κατεβασης το Microsoft Security Essentials εγο που εχω original windows μπορο να το κατεβασο και να το δοσω σε καπιον ( με κοπια windows??)Rolling Eyes

Δημοσίευση στό Ιούνιος 25th 2013, 16:42 από Paulos

*Teoxxx* έγραψε:όλα αυτά που είναι δωρεάν είναι μάπα το μοναδικό πρόγραμμα που είναι δωρεάν και κάνει δουλιά είναι μόνο Microsoft Security Essentials αρκεί να είναι γνήσια τα Windows!

Αναλογα την χρηση που κανεις στο ιντερνετ...Δεν διαφωνω οτι εχει μετρια antivirus αλλα εχει και πολυ καλες λυσεις....Eπισης καθημερινα βγαινουν νεα τα οποια κανουν μια χαρα την δουλεια τους....

Δημοσίευση στό Οκτώβριος 10th 2013, 20:51 από mastersakis

το μενού του μοιάζει με windows 8.....τυχαίο;; δεν νομίζω!!!

Δημοσίευση στό Νοέμβριος 14th 2013, 23:26 από manion

ευχαριστω

Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2

Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα

Μοιραστείτε αυτό το θέμα

Url
    BBcode
    HTML

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Copyright © 2010 - 2014,TheGreeksEnergy.com.All Rights Reserved. | Τρέχουσα ημερομηνία /Η ώρα είναι Ιούλιος 23rd 2014, 12:42.