• Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Next

Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα

Απαντήσεις σε αυτό το θέμα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down Μήνυμα [Σελίδα 1 από 4]  

rafaella

Advanced Member

Επιστροφή στην κορυφή
    2 διαφορετικά facebook. Το παλιό μου για κάπιους λόγους έπαθε κάτι και θέλω να το σβήσω..και είχα ακόμα ένα φεις..Το νέο έχει τεχνικά προβλήματα στις επιλογές για να αλλάξω email.Κάτι που έχει το παλιό μου δεν το έχει το νέο μου.. Μια φίλη μου είπε οτι μπορεί και έτσι οπως είναι να μπεί η ιδια και να αλλάξει το μαιλ...Αμά χρησιμοποιήτε αλλού.. δεν θα τα καταφερει.. και όταν κάνω απενεργοποίηση δεν μπένει.. Πρέπει να διαγραφή το παλιο για να αντικατασταθει το εμαιλ στο νεο ετσι ? Πώς μπωρο να διαγράψω το παλιο? επειδη παρατηρισα οτι με την απενεργοποιήση υπάρχει η επιστροφη αλλα εγω θελω να το διαγραψω μονιμα και την ηλεκτρονικη μου διευθυνση να μπει στο νέο ως βασικη διευθυνση εισοδου στο προφίλ μου εκείνο;

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Θάλεια

Administrator

Επιστροφή στην κορυφή
    θα εχεις τις νεες ρυθμισεις αν πας στις ρυθμισεις και βαλεις το νεο ε-μαιλ και διαγραψεις το παλιο θα πατησεις κατω που λεει αν θυμαμαι καλα αποθηκευση δεν στο βγαζει παλι?

ο σεβασμος δεν γεννιεται μονος του αλλα κερδίζεται!! [You must be registered and logged in to see this image.]

Αίτηση για newsposters [You must be registered and logged in to see this link.]
    Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://www.thegreeksenergy.com/forum

rafaella

Advanced Member

Επιστροφή στην κορυφή
    Τί μου βγάζει? Πατάω λογαριασμός -> ρυθμίσεις Λογαριασμού -> [You must be registered and logged in to see this link.] -> [You must be registered and logged in to see this link.] όμως δεν αλλάζει το email ούτε μου 'ρχετε ιnbox στην ηλεκτρονικη διεύθυνση για επιβεβαιωση και φταίει νομιζω οτι χρησιμοποιητε το email που χρησιμοποιητε στο παλιο μ και δεν ξερω πως να διαγραφω το παλιο φεις μπουκ..ωστε να ξανα παω στο νεο που δεν μου εχει καν τις επιλογες για να βαλω αλλο email...

γραφει [You must be registered and logged in to see this link.] και ειναι επιλεφμενο δεν μου εχει να επιλεξω αυτο "προσθεση αλλη διευθυνση email " μαλλον επειδη δεν το δεχετε.. που υπαρχει στο παλιο μ ..

Θάλεια

Administrator

Επιστροφή στην κορυφή
    δεν μπορεις να χρησιμοποιεις ενα ε-μαιλ σε 2 fb γιαυτο δεν στο αναγνωριζει.Ισως και επειδη οι ρυθμισεις εχουν αλλαξει αρκετα για πιο μεγαλη ασφαλεια και τωρα πλεον δεν μπορεις να αλλαξεις τοσα πολλα!

ο σεβασμος δεν γεννιεται μονος του αλλα κερδίζεται!! [You must be registered and logged in to see this image.]

rafaella

Advanced Member

Επιστροφή στην κορυφή
    δεν υπάρχει κάπιος τρόπος να διαγράψω το παλιό? προτιμώ το νέο που έχω τον Γιώργο αντ!! :)) και στο παλιο δεν μπωρο να τον κάνω :// επίσης δεν μπωρό να χω 2 προφίλ με χαλάει δεν με βολεύει..με αχωνει πως το λένε..

Θάλεια

Administrator

Επιστροφή στην κορυφή
    να το διαγραψεις δεν μπορεις να το απενεργοποιησεις νομιζω μονο μπορεις αλλα δεν ξερω αν παλι θα μπορεσεις να χρησιμοποιησεις το ε-μαιλ για το νεο σου λογαριασμο που εχεις.

για να το διαγραψεις πας παλι καπου στις ρυθμισεις και γραφει διαγραφη προφιλ κατι τετοιο δεν εχω fb να μπω να σου πω ακριβως ψαξε καπως ετσι θα το βρεις θα σου βγαλει να γραψεις για πιο λογο θελεις να το διαγραψεις και μετα νομιζω απενεργοποιειτε.

rafaella

Advanced Member

Επιστροφή στην κορυφή
    πηγα ρυθμισεις αλλα δεν εχει πουθενα για διαγραφη μονο για απενεργοποιηση και οτι πιο ασχετο.. οπως μου το περιγραφεις το θυμαμε με τις παλιες ρυθμισεις αν δεν κανω λαθος...

Θάλεια

Administrator

Επιστροφή στην κορυφή
    ναι σου ειπα πιο πανω δεν μπορεις να το διαγραψεις αλλα μονο να το απενεργοποιησεις και δεν θα μπορεσεις να χρησιμοποιησεις το ε-μαιλ που θες και ας απενεργοποιησεις το προφιλ σου παλι δεν θα μπορεσεις

rafaella

Advanced Member

Επιστροφή στην κορυφή
    Sad

Θάλεια

Administrator

Επιστροφή στην κορυφή
    επειδη δεν εχω καταλαβει για πιο λογο θελεις να αλλαξεις το ε-μαιλ σου τοσο πολυ?αφου εχεις 2 fb λογικα εχεις και 2 ε-μαιλ τι σε πειραζει εσενα στο να αλλαξεις τα ε-μαιλ σου?

rafaella

Advanced Member

Επιστροφή στην κορυφή
    to face Αυτο το νεο.. ειναι της ξαδερφης μου και μου το εδωσε μετα το προμπ που ειχα με το δικο μου και εκανε νεο αυτη.. το μαιλ το δικο μου θελω να μπει ιστ φεις το νεο μ .. και αυτη θελει να παρει το δικο της.. (που της ειχα φτοιαξει το πασχα γι''αυτο μου το εδωσε το φεις πισω) και της τελικης ενας αλλος λογος μπενω αυτοματα και εχει 2 ο αδερφος μου και να χανω χρονο να βρισκω το αλλο και αμα μπερδευομε να φευγει η απενεργοποιηση δεν γινετε καπιος τροπος θα υπαρχει για να σβηνετε..αλλοστε για να το ειπε η Αυλονιτου Μαρια κατι θα χει η ιδια υποψην αλλα δεν ηθελα να την ταλαιπωρισω γι αυτο και ρωτισα..

Θάλεια

Administrator

Επιστροφή στην κορυφή
    παντως δεν θα μπορεσεις να το διαγραψεις μονο να το απενεργοποιησεις και αν το κανεις δεν θα μπορεσεις παλι να χρησιμοποιησεις το ε-μαιλ γιατι χρησιμοποιειται στον αλλο λογαριασμο.Αυτα νομιζω οτι ειμαστε οκ αλλο κατι δεν εχω να σου πω.

θα σου αλλαξω τον τιτλο στα ελληνικα για να μπορεσει καποιος να καταλαβει πριν μπει τι ακριβως ειναι το θεμα.

rafaella

Advanced Member

Επιστροφή στην κορυφή
    οκ αλλαξε το..Μα γιατι να μην μπωρο να το χρησιμοποιησω αμα καταφερω να το σβησω? Αφου δεν θα χρησιμοποιητε πλεον το μειλ στον λογαριασμο...*δεν θα υπαρχει ο λογαριασμος..*

Θάλεια

Administrator

Επιστροφή στην κορυφή
    δεν μπορεις να διαγραψεις το fb σου μονο να το απενεργοποιησεις μπορεις που αυτο σημαινει οποτε θελεις μπορεις να ξανα κανεις εισοδο με το ε-μαιλ και τον κωδικο και να ξανα μπεις αμεσως σαν να μην αλλαξε τιποτα δηλαδη γιαυτο και δεν μπορεις να το χρησιμοποιησεις παλι νομιζω οτι ειμαι κατανοητη το εχω πει και πιο πανω 2 φορες ακομα οτι δεν μπορεις να το κανεις.Να βαλεις αλλο ε-μαιλ γινεται αλλα να βαλεις καποιο ε-μαιλ που χρησιμοποιειται απο αλλο ατομο δεν γινεται και ας ειναι δικο σου παλι.

rafaella

Advanced Member

Επιστροφή στην κορυφή
    ρωτισα γιατι σκευτωμε το ενδεχωμενο να βρεθει λυση στην διαγραφη φεις.. τεσπα θα το δει μετα το Μαρακι...θα δουμε τι θα γινει..

Μήνυμα [Σελίδα 1 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Next

Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα

Μοιραστείτε αυτό το θέμα

Url
    BBcode
    HTML

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Copyright © 2010 - 2014,TheGreeksEnergy.com.All Rights Reserved. | Τρέχουσα ημερομηνία /Η ώρα είναι Οκτώβριος 22nd 2014, 00:32.