Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software

Διαγωνισμός
Δώρο 3 άδειες για το Kaspersky Internet Security 2017 & 3 άδειες για το Safe Kids

• Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα

Απαντήσεις σε αυτό το θέμα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]  

Δημοσίευση: 1 ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Την / Το Κυρ 12 Ιουν 2011 - 13:27

TheGReeCe

Member

Επιστροφή στην κορυφή
    ΠΑΙΔΙΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.

ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΝΑ ΣΙΤΕ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ

1.ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΚΟΣΜΟ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΕΔΩ;
    2.ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΦΤΙΑΞΑΤΕ ΤΟ ΣΚΙΝ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΚΟΝΙΔΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΗΚΑΤΕ;
    3.ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΠΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΜΕΣΑ ΣΕ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ;
    4.ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΙΤΕ;
    5.ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΙΤΕ ΣΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΜΕ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΟΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΕΣΕΙΣ;
    6.ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΤΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΡΩΤΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ;
    7.ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΣΑΣ ΠΗΡΕ;
    8.ΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΟ PORTAL;ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΑΝ ΚΑΙ ΤΟ THEGREEKSENERGY

ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΟΠΟΙΟΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΙΤΕ ΣΑΝ ΤΟ THEGREEKSENERGY ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙ ΚΟΣΜΟ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟΣ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ.

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Δημοσίευση: 2 Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Την / Το Κυρ 12 Ιουν 2011 - 13:31

TheGReeCe

Member

Επιστροφή στην κορυφή
    ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ;

ΗΘΕΛΑ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ

ΕΝΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΟΠΟΙΟΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΤΟ ΣΙΤΕ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ADMIN

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Δημοσίευση: 3 Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Την / Το Κυρ 12 Ιουν 2011 - 13:37

Επιστροφή στην κορυφή
    Πες από την αρχή ότι θες να το κάνεις ίδιο με το thegreeksenergy .Αυτά που ρωτάς είναι πως δημιουργήθηκε το thegreeksenergy και ποιο ειναί το μυστικό που το κρατάει "ζωντανό" το forum λες να στο πούνε;

Αν ήμουν για 1 λεπτό admin θα σου έριχνα ban γιατι έχεις μεγάλο θράσος.

Αν πάς σε άλλα σίτε-forum και ρωτούσες αυτά ακριβώς τι νομίζεις θα σου απαντούσαν;

Δεν το συνεχίζω!

Δημοσίευση: 4 Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Την / Το Κυρ 12 Ιουν 2011 - 13:54

Θάλεια

Administrator
    Συνδεδεμένος

Επιστροφή στην κορυφή
    αυτα που ζητας δεν ειναι λεπτομερειες αλλα ειναι να φτιαξεις το φορουμ σαν το δικο μας βεβαια δεν θα εισαι ο μονος ηδη εχουν γινει 6 με 7 φορουμ παρομοια με το thegreeksenergy και ενα θα σου πω εκλεισαν ολα και δεν μαζεψαν κοσμο

στο να αντιγραψεις ενα φορουμ ειναι πολυ ευκολο στο να βαλεις λιγο φαντασια και να κανεις καποια δικα σου πραγματα ειναι το δυσκολο στο να το αντιγραψεις ξερεις εσυ πως γινεται ολα αυτα που ζητας ειναι αντιγραφη του δικο μας...

1.μεσα σε λιγες μερες δεν μαζευεις κοσμο οπου και να το βαλεις και να το διαφημισεις

2.τα εικονιδια και το skin ειναι αποκλειστικα δικα μας εμεις τα εχουμε φτιαξει δεν ειναι τιποτα ετοιμο για να σου πουμε τα πηραμε απο εκει πανε παρτο.

3 δεν το διαφημιζουμε πουθενα και οποιος μπαινει μπαινει επειδη του αρεσει και εχει πραγματα να λογικα που τον ενδιαφερει..

4.οχι μπορεις να τους βρεις ολα στο νετ ελευθερα ψαξε και λιγο εμεις καναμε 4 μηνες για να το ολοκληρωσουμε ολο και δεν πηραμε και δεν ζητησαμε απο κανεναν βοηθεια.

5..Δεν υπαρχει μυστικο καλη συνεργασια και καλη παρεα να εχεις ολα τα αλλα ερχονται...(μη το κανεις σαν το thegreeksenergy δεν θα πετυχει στο λεω οπως ειπα πιο πανω αλλα 6 με 7 φορουμ εχουν κανει το ιδιο και δεν υπαρχουν καν)

6.ευχαριστως ποτε θελεις να σου δωσουμε τα εργαλεια?σημερα η αυριο?εγω λεω καλυτερα αυριο για να εχεις χρονο να τα δεις με την ησυχια σου...Αν πηγαινες σε καποιο φορουμ και ζητουσες τα εργαλεια οπως λεει και ο Γιαννης θα σου εριχναν...

7.Απαντησα πιο πανω 4 μηνες μας πηρε και ακομα το φτιαχνουμε για να γινει ακομα πιο ωαραιο

8.Δεν εχει αλλα απαντησα σε ολα καλη επιτυχια κανε και εσυ μια αντιγραφη του thegreeksenergy οπως σου ειπα δεν θα εισαι ο μονος

Έχει επεξεργασθεί από τον/την ♥stroymfita♥ στις Κυρ 12 Ιουν 2011 - 14:01, 1 φορά

ο σεβασμος δεν γεννιεται μονος του αλλα κερδίζεται!! Wink

Αίτηση για newsposters ΕΔΩ
    Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://www.thegreeksenergy.com/forum

Δημοσίευση: 5 Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Την / Το Κυρ 12 Ιουν 2011 - 13:56

Paulos

WebMaster

Επιστροφή στην κορυφή
    To ακουσαμε και αυτο....

Δημοσίευση: 6 Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Την / Το Κυρ 12 Ιουν 2011 - 13:59

Επιστροφή στην κορυφή
    Κοίτα πόσο ευγενικοί είναι εδώ εγώ στην θέση τους θα σ'έδιωχνα.Σιγα μη καθόμουν και απαντούσα σε όλα αυτα.

Ότι και να κάνεις ένα ειναι το Thegereeksenergy και μπράβο στα παιδία που βοηθάνε και γίνεται ακόμα καλύτερο που θέλουν να το αντιγράψουν όλοι.

Δημοσίευση: 7 Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Την / Το Κυρ 12 Ιουν 2011 - 13:59

Θάλεια

Administrator
    Συνδεδεμένος

Επιστροφή στην κορυφή
    κανονικα θα επρεπε να στο κλειδωσω αλλα δεν στο κλειδωνω γιατι ετσι θελω να το αφησω να δω οποιος το δει τι θα απαντησει γιατι το θεμα σου ειναι πραγματικα για γελια...

ελεος

Δημοσίευση: 8 Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Την / Το Κυρ 12 Ιουν 2011 - 13:59

Θάλεια

Administrator
    Συνδεδεμένος

Επιστροφή στην κορυφή
    Admin έγραψε:To ακουσαμε και αυτο....

και που εισαι ακομα...χαχαχα

Δημοσίευση: 9 Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Την / Το Κυρ 12 Ιουν 2011 - 17:36

Diamanths

Senior Member

Επιστροφή στην κορυφή
    Για να έχεις κόσμο στο Φόρουμ σου απλά κυνήγα τους :karxariass:
    Δεν χρειάζονταν πολλά μια καραμπίνα και καλώ κυνήγι !!!!!!
    :cumputer lamp:

Φίλε μου απλά να είσαι 24ώρες μέσα και να το διαφημίζεις και ένα καλώ Team

Δημοσίευση: 10 Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Την / Το Κυρ 12 Ιουν 2011 - 17:38

Θάλεια

Administrator
    Συνδεδεμένος

Επιστροφή στην κορυφή
    χαχα γεια σου leone λες να τον κανουμε δωρο μια καραμπινα να κυνηγαει τα μελη?

οπως λες στην αρχη επειδη ειναι νεο χρειαζεται λιγο διαφημιση και τα αλλα ερχονται αλλα ο συγκεκριμενος τα θελει σε λιγες μερες ολα αυτα...

Δημοσίευση: 11 Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Την / Το Κυρ 12 Ιουν 2011 - 17:43

Diamanths

Senior Member

Επιστροφή στην κορυφή
    Μα γιατί όχι ♥stroymfita♥ Είναι ένα ωραίο δώρο για τον TheGReeCe που θέλει άτομα στο φόρουμ του !!!!!!
    :parea2:

Δημοσίευση: 12 Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Την / Το Κυρ 12 Ιουν 2011 - 18:09

constantinos

Senior Member
    Συνδεδεμένος

Επιστροφή στην κορυφή
    ΠΑΙΔΙΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.

ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΝΑ ΣΙΤΕ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ

2.ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΦΤΙΑΞΑΤΕ ΤΟ ΣΚΙΝ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΚΟΝΙΔΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΗΚΑΤΕ;
    5.ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΙΤΕ ΣΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΜΕ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΟΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΕΣΕΙΣ;
    6.ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΤΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΡΩΤΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ;
    7.ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΣΑΣ ΠΗΡΕ;
    8.ΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΟ PORTAL;ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΑΝ ΚΑΙ ΤΟ THEGREEKSENERGY

ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΙΤΕ ΣΑΝ ΤΟ THEGREEKSENERGY ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙ ΚΟΣΜΟ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟΣ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ.

Πηγή: http://www.thegreeksenergy.com/t27979-topic#ixzz1P4hGzYzj
    ]

Κάτι ακόμα να σε παρακαλέσω να μην γραφής με κεφαλαία γιατί στην γλωσσά του Internet φαίνεται σαν να φωνάζεις αυτό που θέλεις να πεις.

Κεφάλαια=Φωνές....

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://www.computersalescy.com

Δημοσίευση: 13 Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Την / Το Κυρ 12 Ιουν 2011 - 18:45

jimthebest

Senior Member

Επιστροφή στην κορυφή
    @TheGReeCe έγραψε:ΠΑΙΔΙΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.

Όλοι οι τρελοί εδώ μαζεύτηκαν ? :lol!:

Δημοσίευση: 14 Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Την / Το Κυρ 12 Ιουν 2011 - 18:52

Θάλεια

Administrator
    Συνδεδεμένος

Επιστροφή στην κορυφή
    και το ονομα του φορουμ του μου λεει οτι θα το εχει πανω κατω σαν το thegreeksenergy κατι τετοιο μου λεει

ετσι Κωνσταντινε ηθελα να το πω και εγω θελουν να φτιαξουν ενα σιτε και δεν γνωριζουν οτι τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ γραμματα ειναι σαν να φωναζουν τον αλλο!!!

jim να ηταν και ο μονος εχω μετρησει τις τελευταιες μερες 6 ατομα αυτος πρεπει να ειναι ο εβδομος... :D

Δημοσίευση: 15 Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Την / Το Τετ 15 Ιουν 2011 - 17:20

Vasilis1818

Senior Member

Επιστροφή στην κορυφή
    Μηπως θες να σου κατσουμε κιολας???
    δεν υπαρχει περιπτωση να παρεις τετοιες πληροφοριες
    και απορω πως τολμας να ζητας τετοια πραγματα απο αλλα φορουμ.
    Αν μπορουσα θα ειχες φυγει με BAN ηδη...

Δημοσίευση: 16 Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Την / Το Τετ 15 Ιουν 2011 - 17:22

Θάλεια

Administrator
    Συνδεδεμένος

Επιστροφή στην κορυφή
    δεν ξανα μπηκε με αυτα τα σχολια που ειδε που να τολμηση να ξανα μπει...φοβηθηκε...τον εστειλα σε ενα αλλο φορουμ να παει να τα γραψει ολα αυτα εδω να δω τι απαντησεις και αν ασχοληθει κανεις...

Δημοσίευση: 17 Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Την / Το Τετ 15 Ιουν 2011 - 18:43

nikos b g7

Senior Member

Επιστροφή στην κορυφή
    παιδια ελεος ολοι για βοηθεια σε site κ μας αντιγραφετε

Δημοσίευση: 18 Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Την / Το Τετ 15 Ιουν 2011 - 18:50

Θάλεια

Administrator
    Συνδεδεμένος

Επιστροφή στην κορυφή
    οτι και να κανουν Νικολακη δεν θα το πετυχουν!

Δημοσίευση: 19 Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Την / Το Παρ 17 Ιουν 2011 - 17:50

SlimShady

Senior Member

Επιστροφή στην κορυφή
    Πω πω ρε μαλ*κα πλέον πόσο πρίχτες μπορείτε να γίνετε ρε φούστη μου; Κάντε κάτι δικό σας και σταματήστε να ρωτάτε σαν καθηστεριμένα πως στο διάολο κάναμε το φόρουμ. Με τα χέρια μας το κάναμε ρε και επειδή έχει μεγάλα αρχ!δι@ ο Admin γεμίσαμε κόσμο. Καμιά άλλη ερώτηση;

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://www.thegreeksenergy.com

Δημοσίευση: 20 Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Την / Το Παρ 17 Ιουν 2011 - 17:54

Θάλεια

Administrator
    Συνδεδεμένος

Επιστροφή στην κορυφή
    χαχαχα απιστευτος wiccanos πολυ γελασα με το σχολιο σου αλλα λιγο πιο σεμνα να τα ελεγες..χαχαχα σωστος και ωραιος!!!

Δημοσίευση: 21 Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Την / Το Παρ 17 Ιουν 2011 - 18:23

SlimShady

Senior Member

Επιστροφή στην κορυφή
    Πάντα αλλά δεν μου αρέσει να είμαι σεμνός όταν ξέρω πως μας το γαμ@νε ενώ έχουμε όλοι φάει σκ@τ@ μέχρι να το κάνουμε έτσι.

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://www.thegreeksenergy.com

Δημοσίευση: 22 Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Την / Το Παρ 17 Ιουν 2011 - 18:26

Θάλεια

Administrator
    Συνδεδεμένος

Επιστροφή στην κορυφή
    και μπαινει ο αλλος και ζηταει κωδικους για να τον κανει σαν και εδω κανοντας απλα μια εγγραφη...σιγα που θα ξανα εμπαινε με ολα αυτα τα σχολια επιτηδες το αφησα το θεμα ανοιχτω για να μπορει ο καθε ενας να γραψει οτι θελει.

ειδε οτι δεν του απαντησαμε σε αυτα που ηθελε και δεν ξανα μπηκε να ζητουσε 2 με 3 πραγματα να το βοηθουσαμε αλλα οχι να τα κανει ολα αντιγραφη.

κατι ασχετο με εκεινο το θεμα εισαι οκ που μου ειχες στειλει?

Δημοσίευση: 23 Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Την / Το Παρ 17 Ιουν 2011 - 23:30

AL12EX34

Senior Member

Επιστροφή στην κορυφή
    προτα προτα πρεπει να βρεις την καλη ομαδα ...και μετα σιγα σιγα

Δημοσίευση: 24 Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Την / Το Παρ 17 Ιουν 2011 - 23:47

rafaella

Senior Member

Επιστροφή στην κορυφή
    Εμεινα παιδια ηληκρινα.. ΑΙΣΧΟΣ..................ΑΙΣΧΟΣ ......... ΑΙΣΧΟΣΣΣ.. Αμα θελεις φορουμ να πας να φτοιαξεις ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ.. με την αντιγραφη επικολληση ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ισα ισα που αν καποιει ειναι μελη και εδω ΘΑ ΤΟ ΑΠΩΘΗΣΟΥΝ ΕΝΤΟΝΑ

Δημοσίευση: 25 Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ Την / Το Παρ 17 Ιουν 2011 - 23:53

nikos b g7

Senior Member

Επιστροφή στην κορυφή
    ρε ακομα κ τα πιτσιρικια σας κοροιδευουν που μας αντιγραφετε βαλτε μυαλο

Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα

Μοιραστείτε αυτό το θέμα

Url
    BBcode
    HTML

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης